Diumenge a partir de les 9 del matí, podeu recollir els Dorsals i la Bossa del Corredor.

Si no t’has inscrit pots fer-ho diumenge a les 9 del matí!

Aquí teniu el llistat de dorsals assignats perquè us sigui més ràpid recollir-lo el Diumenge.

Aquest any les classificacions es faran amb un codi QR al dorsal que us escanejaran al arribar, faciliteu l’escaneig del codi a l’arribada.

Cognoms Nom Dorsal Categoria
Abad Aguilera Miki 100 Veterà
Adelantado Guitart Eleuteri 29 Màster
Ahicart Tort Gerard 104 Cadet
Alfons Monllor Lopez 3 Màster
Alsina Reig Miquelet 192 Veterà
Altarriba Perarnau Marc 113 Sènior
Amador Villegas Daniel 152 Sènior
Armengou Pajerols Marta 60 Veterà
Arnalot Portella Oscar 82 Sènior
Arola Castro Gerard 195 Júnior
Ars Ricart Joan 41 Sènior
Aubach Padrisa Jordi 140 Sènior
Badia I Codina Fidel 120 Veterà
Barat Guitó Jordi 198 Màster
Barco Rubio Ferran 30 Màster
Barris Templado Mercè 93 Sènior
Bergara Serrano Manel 12 Sènior
Biel Rocabayera Lluís 116 Veterà
Blasi David 132 Veterà
Boixader De Ferrer Lluís 149 Sènior
Boixader Güell Roger 168 Sènior
Borràs Perarnau Xavier 199 Màster
Bosque Ruano Cristofer 174 Sènior
Bover Romero Miquel 23 Sènior
Brasco Diaz Josep Lluis 87 Veterà
Brito Melo Fabian E. 64 Sènior
Bruch Judit 114 Sub 23
Bueno Casas Miquel 58 Júnior
Burgos Subirana Daniel 164 Sènior
Busquets Servitja Marc 71 Veterà
Cabanas Lucaya Climent 157 Màster
Calafell Vegas Unai 137 Sènior
Calsina Fígols Roger 95 Sub 23
Calsina Santasusana Angel 106 Màster
Camprubí Badia Martí 96 Sènior
Capdevila Garcia Aran 186 Cadet
Carrillo Cruz Quim 173 Màster
Casadesus Casajuana Miquel 34 Sènior
Casals Arias Jaume 112 Màster
Casals Mezquita Xavier 86 Sènior
Casas Xavi 200 Veterà
Casas Cuadra Marc 84 Sènior
Casasayas Clusellas Alba 14 Sènior
Caus Calderé Jaume 103 Sènior
Claramunt Mató David 51 Sènior
Coca Gámez Sergi 73 Sènior
Coll Ferrer Joan 21 Veterà
Collado Pedroche Juan 44 Sènior
Colomé Orrit Xavi 189 Veterà
Comajuncosas Baraldés Mateu 190 Veterà
Comellas Puig Jordi 193 Veterà
Company Serra Lluis 166 Màster
Costa Puigpelat Ricard 196 Sènior
Cots Rosiñol Albert 76 Veterà
Da Silva Jhonnathan 148 Sènior
De Prada Gil Mikel 150 Sènior
Deola Trasserra Ferran 127 Veterà
Domènech álvarez Sau 57 Sub 23
Domínguez Zafra Nicolas 136 Sènior
Embid Lazaro Roger 180 Sènior
Escala Balaguer Carles 11 Veterà
Escanez I Moreno Marc 179 Sènior
Escoda Portal Alfonso 4 Sènior
Esquerrà Casas Jordi 117 Sènior
Etxegarai Lopez Fernando 17 Sènior
Fernàndez Uribe Pere 170 Sènior
Figuls Roma Xavi 22 Veterà
Folch Serra Josep 123 Veterà
Folk Codinas Albert 94 Sènior
Fontanet Bassas Fontanet Bassas 172 Sènior
Franch Nadal Julià 13 Sènior
Freixas Anna 56 Sènior
Garcia Coca Carmen 19 Màster
García Maldonado Jordi 45 Sènior
Gaspà Cirujeda Valentí 121 Màster
Gayubas Piera Marina 122 Sènior
Gibbens Sophie 176 Sènior
Gómez Domínguez Sergio 38 Sènior
Gomez Ortiz Juan Jose 101 Màster
Gomez Rojo Vidal 144 Sènior
Gonfaus  Sellés Martina 194 Cadet
Gonzalez Llados Andreu 2 Sènior
Gonzalez Serrano Alex 135 Sènior
Gonzalez-conde Avila Joan 163 Sènior
Gras Vives Josep 165 Màster
Grimau Ferrer Albert 181 Sènior
Guàrdia Suárez Pau 15 Sub 23
Gusart Boatella Xavier 32 Veterà
Hergueta Vanessa 128 Sènior
Iriondo Barrenechea Eneko 9 Veterà
Izquierdo Garcia Sergio 5 Sènior
Jimenez Mateo Adria 111 Sènior
Jodar Urgeles Aitor 119 Sènior
Jordi Garcia Joan 202 Màster
Kuska Kamil 40 Sènior
Lebourgeois Caserras Ricard 177 Sènior
Llado Ferrer Eduard 102 Sènior
Llansó Jaume 115 Veterà
Llargués Esclusa Toni 171 Sènior
Llorente Garcia Kiku 35 Veterà
Llussà Pascual Martí 47 Sènior
Lopez Castro Jackson 99 Sub 23
López Ribera Paula 61 Sub 23
López Valor Gonçal 90 Veterà
Lozano Curtichs Màngels 167 Sènior
Luz Foglietti Jordi 49 Veterà
Malé Estany Marc 50 Veterà
Manjon Tarrega Jordi 184 Sènior
Marcos Gómez Albert 203 Sènior
Marginet Costa Marti 138 Sènior
Marin Olivet Joan 6 Sènior
Martin Eric 72 Sènior
Martín Badia Roser 88 Sènior
Martinez Guerra Moises 129 Veterà
Martinez Lizarralde Oscar 204 Sènior
Martínez Mirosa Ramon 141 Veterà
Martinez Nuñez Alex 201 Sènior
Méndez Garriga Antoni 107 Veterà
Merino Tantinyà Jordi 130 Sènior
Miravitllas Mas Manfred 155 Sènior
Mominó Villegas Oriol 55 Sènior
Montiel Moreno Arnau 197 Sub 23
Montoya Deop Laura 89 Sènior
Montraveta Rodríguez Xavier 158 Veterà
Moreno Camps Lleïr 27 Sub 23
Moreno Peinado David 36 Veterà
Motos Coll Meritxell 48 Sènior
Moumen Es Saddouki Otman 28 Sub 23
Mulero Sotelo Miquel 131 Veterà
Muntada Ginestà Ramon 24 Veterà
Muzás Espuny Miquel 42 Sènior
Navas Noguera Dani 16 Sub 23
Obiols Pujantell Jordi 108 Veterà
Ollé Oller Eduard 145 Sènior
Palau Bardolet Jaume 182 Sènior
Pallarès Torrescassana Carles 26 Sènior
Pallàs Font Joan 80 Màster
Palomar Alcaraz Adrià 46 Veterà
Pasadas Alvarez Raul 98 Sènior
Pelaz Conejo Domingo 85 Veterà
Perez Camero Enmanuel 18 Màster
Pérez Marin David 43 Sènior
Pesarrodona Roches Jordi 78 Sènior
Pesarrodona Rovira Sergi 33 Sènior
Pinós Vall Josep Maria 92 Màster
Pla Pere 161 Veterà
Pons Esquius Valentí 31 Veterà
Pradell Delgado Omar 110 Sènior
Puig Vila Jordi 151 Veterà
Puigcorbé Sabata Imma 133 Sènior
Pujantell Cabanas Jordi 159 Veterà
Pujol  Ribera Josep  M. 83 Màster
Ràbago Sànchez David 53 Veterà
Ramos Alcaraz Josep 54 Veterà
Rangel Morata Jordi 67 Sènior
Reig Palomeras Marc 79 Sènior
Relats Molina Xevi 39 Sènior
Reposo Bonet Carles 63 Sènior
Rial Fígols David 1 Sub 23
Roca Vivas Oriol 91 Sènior
Rodríguez Abadal Joan Ramon 66 Sènior
Rodriguez Cañamero Carme 8 Veterà
Rodriguez Fernandez Xavier 125 Veterà
Rodríguez Prieto Marta 153 Sènior
Rovira Dachs Josep 147 Sènior
Rueda Perez Fernando 7 Veterà
Ruiz Calvet Josep 143 Màster
Ruz Gutierrez Lidia 70 Sènior
Sala Baquero Jan 20 Cadet
Sala Real Genis 156 Sènior
Salvia Puig Cristina 25 Sènior
Sancho Ordoñez Raúl 97 Sènior
Santacreu Serra Bernat 59 Sub 23
Santamaria Gamez Jordi 65 Veterà
Seró I Alsina Marc 118 Veterà
Serra Ferran 68 Sènior
Serra Carol Conrad 62 Veterà
Serra Uró Sergi 154 Sènior
Serrano Serra Miquel 160 Sènior
Sola Gubianas Jordi 191 Màster
Solé Valldaura Josep 187 Veterà
Soler Escobar Marc 139 Sènior
Soler Serra Albert 105 Màster
Stones Bob 175 Sènior
Sunyer Mingo Carles 75 Sub 23
Susin Canal Guille 81 Màster
Tarrés Mas Roc 162 Cadet
Tejero Orfila Nestor 178 Sènior
Téllez Solano David 146 Sènior
Torné Serra Ramon 134 Veterà
Torralba Josep 52 Sènior
Torras Graells Marc 109 Sènior
Vallmajor Ingrid 124 Sènior
Vega Sanchez Jesus 77 Veterà
Velasco Alcanyís Ladis 69 Veterà
Ventura Sellés Pau 142 Sènior
Vergara Marmol Xavier 169 Sènior
Vidal Barrera Carles 37 Sènior
Vidal Picas David 185 Sènior
Vila Torras Enric Vila 74 Sub 23
Vilar Flotats Miquel 188 Sènior
Viñolas Pons Ricard 126 Sènior
Viso Sanchez Iris 183 Sub 23
Wood Richard 10 Sènior